Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Administrata

Agim Ymeri

Agim Ymeri

Kryeshef i Administratës Komunale

  +381 (0) 17 7151 004

a.ymeri@presevo.rs

Hevzi Ramadani

Hevzi Ramadani

Zv. Kryeshef i Administratës Komunale

  +381 (0) 17 669 974

h.ramadani@presevo.rs

Xhelal Hasani

Xhelal Hasani

Udhëheqës i Drejtoratit për punë komunale, ndërtimore dhe banesore

  +381 (0) 17 7151 020

xh.hasani@presevo.rs

Eshref Arifi

Eshref Arifi

Administrata Lokale Tatimore

  +381 (0) 17 7151 014

e.arifi@presevo.rs

Agim Ymeri

Agim Ymeri

Kryeshef i inspekcionit komunal

+381 (0) 17 7151 004

a.ymeri@presevo.rs

Besnik Sadiku

Besnik Sadiku

Kryeshef për ekonomi dhe financa

  + 381 (0) 17 660 805

b.sadiku@presevo.rs

Lulzim Selimi

Lulzim Selimi

Sekretar i fondit humanitar

  +381 (0) 62 854 352 3

l.selimi@presevo.rs

Shaban Jashari

Shaban Jashari

Kryeshef i urbanizmit

  +381 (0) 17 7151 031

sh.jashari1@presevo.rs

Nexhmedin Ahmedi

Nexhmedin Ahmedi

Shërbimi për Emergjenca

 +381 (0) 17 668 879

n.ahmedi@presevo.rs

Blerina Qerimi Abdiu

Blerina Qerimi Abdiu

Zyra për zhvillim ekonomik lokal

+381 (0) 17 7151 012

b.qerimi@presevo.rs

Shërbimi i Shtesave

Shërbimi i Shtesave

+381 (0) 17 7151 005

Shërbimi i Ofiqarisë

Shërbimi i Ofiqarisë

+381 (0) 17 7151 022

Fadil Azizi

Fadil Azizi

Drejtor i Veprimtarive Shoqërore

+381 (0) 17 7151 030

f.azizi@presevo.rs