Administrata

Agim Ymeri

Agim Ymeri

Kryeshef i Administratës Komunale

  +381 (0) 17 669 114

a.ymeri@presevo.rs

Hevzi Ramadani

Hevzi Ramadani

Zv. Kryeshef i Administratës Komunale

  +381 (0) 17 669 974

h.ramadani@presevo.rs

Xhelal Hasani

Xhelal Hasani

Kryeshef i fondit për punë ndërtimore

  +381 (0) 17 660 327

xh.hasani@presevo.rs

Xhelil Bajrami

Xhelil Bajrami

Kryeshef i veprimtarive shoqërore

  017 xxx xxx

xh.bajrami@presevo.rs

Enver Aliu

Enver Aliu

Kryeshef i inspekcionit komunal

  +381 66  677 3010

e.aliu@presevo.rs

Besnik Sadiku

Besnik Sadiku

Kryeshef per ekonomi dhe financa

  + 381 (0) 17 669 797

b.sadiku@presevo.rs

Veli Mustafa

Veli Mustafa

Sekretar i fondit humanitar

  +381 (0) 62 854 352 3

v.mustafa@presevo.rs

Shaban Jashari

Shaban Jashari

Kryeshef i urbanizmit

  017 xxx xxx

sh.jashari1@presevo.rs

Nexhmedin Ahmedi

Nexhmedin Ahmedi

Shërbimi për Emergjenca

 +381 (0) 17 668 879

n.ahmedi@presevo.rs

Blerina Qerimi Abdiu

Blerina Qerimi Abdiu

Zyra për zhvillim ekonomik lokal

 +381 (0) 17 66x xxx

b.qerimi@presevo.rs