Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Konkursi publik për bashkëfinancimin e masave të rehabilitimit të energjisë, shtëpive familjare, banesave

Konkursi publik për bashkëfinancimin e masave të rehabilitimit të energjisë, shtëpive familjare, banesave që kanë të bëjnë me përmirësimin e mbulesës termike, instalimeve termoteknike dhe instalimit të kolektorëve diellorë për përgatitjen qendrore të ujit të ngrohtë në territorin e komunës së Preshevës për vitin 2022.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko