Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Prezantim publik i projektit urbanistik për ndërtimin e objekteve industriale në parc.kat. nr. 1974/3, 1974/4, 1974/5 dhe 1975 KK Preshevë

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko