Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Projekti urbanistik – Përpunimi arkitektoniko urbanistik i lokacionit për parc.kat.nr. 1357, 1358 dhe 1359 KK Preshevë, kompleksi i objekteve afariste shumëbanesor, me etazhitet P+4

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko