Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

SHPALLJE – Qasja publike në draftin e ndryshimit dhe plotësimit të dytë të Planit të gjeneral Rregullativ të Preshevës.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Shkarko