Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

УПРАВА

Agim Ymeri

Agim Ymeri

Начелник

  +381 (0) 17 7151 004

a.ymeri@presevo.rs

Hevzi Ramadani

Hevzi Ramadani

Заменик Начелника

  +381 (0) 17 669 974

h.ramadani@presevo.rs

Xhelal Hasani

Xhelal Hasani

Руководилац Оделење за комуналне и грађевинске послове

  +381 (0) 17 7151 020

xh.hasani@presevo.rs

Eshref Arifi

Eshref Arifi

Локална пореска управа

  +381 (0) 17 7151 014

e.arifi@presevo.rs

Agim Ymeri

Agim Ymeri

Начелник - Инспекција

+381 (0) 17 7151 004

a.ymeri@presevo.rs

Besnik Sadiku

Besnik Sadiku

Руководилац - Финанције

  + 381 (0) 17 660 805

b.sadiku@presevo.rs

Lulzim Selimi

Lulzim Selimi

Сектретар Општински Хуманитарни Фонд

  +381 (0) 62 854 352 3

l.selimi@presevo.rs

Shaban Jashari

Shaban Jashari

Руководилац - Урбанизам

  +381 (0) 17 7151 031

sh.jashari1@presevo.rs

Nexhmedin Ahmedi

Nexhmedin Ahmedi

Штаб за ванредње ситуације

 +381 (0) 17 668 879

n.ahmedi@presevo.rs

Blerina Qerimi Abdiu

Blerina Qerimi Abdiu

Канцеларија за локални економски развој

+381 (0) 17 7151 012

b.qerimi@presevo.rs

Дечја Заштита

Дечја Заштита

+381 (0) 17 7151 005

Матична Служба

Матична Служба

+381 (0) 17 7151 022

Fadil Azizi

Fadil Azizi

Руководилац за Друштвене делатности

+381 (0) 17 7151 030

f.azizi@presevo.rs